• (Slovak) San Benedetto
  (Slovak) San Benedetto

  Talianska prírodná minerálna voda San Benedetto Acqua Minerale San Benedetto S.p.A bola založená  v roku 1956 a uz od začiatku bola dodávaná táto talianska prírodná minerálna voda v skle.

   Ako prvá v Taliansku začala s dodávkami v PET fľašiach od roku 1980. Od roku 1993 zahájila bola inštalovaná po prvýkrát v Taliansku moderná vysoko kvalitná linka na výrobu nesýtených nápojov.

  www.sanbenedetto.it

 • (Slovak) Oleje Pelzmann
  (Slovak) Oleje Pelzmann Typická chuť dá vašim jedlám jemný orientálny charakter. Vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín robí tento olej mimoriadne hodnotný na zdravú výživu.
 • (Slovak) Vína Prosecco
  (Slovak) Vína Prosecco Vyprodukované z odrody Glera v chránenej geografickej oblasti pre Prosecco. Svieže víno ovocnej chuti a plnej vôňe.
 • (Slovak) Joseph Perrier – Francúzske Šampanské
  (Slovak) Joseph Perrier – Francúzske Šampanské Za približne storočie a pol vybudoval Grand Marque House, ktorý patril Josephovi Perrierovi, tradíciu kvality šampanských z radu Joseph Perrier. Vinice, na ktorých sa hrozno pestuje, sa nachádzajú v najlepších oblastiach, priamo v srdci Champagne. Pivnice, ktoré sú vo vynikajúcich podmienkach vykopali kedysi Rimania hlboko do strání.
 • (Slovak) Portské vína Quinta do Portal
  (Slovak) Portské vína Quinta do Portal Údolie Douro v severnom Portugalsku je známe svojou tradičnou výrobou portugalských vín najvyššej kvality.
 • (Slovak) Írska Whiskey
  (Slovak) Írska Whiskey „Aj keď pokračujeme vo vyvíjaní silnej a stabilnej značky pre budúcnosť, naša spoločnosť vyznáva staré rodinné hodnoty kvality a integrity, kedy je každý sud ručne vyberaný a každá flaša nesie môj podpis ako garanciu kvality“ Bernard Walsh
 • (Slovak) PIRCHER “Umenie vyrobiť zlato na pitie.”
  (Slovak) PIRCHER “Umenie vyrobiť zlato na pitie.”

  Tradícia tejto značky siaha ďaleko do histórie a datuje sa od roku 1884, kedy začala výrobou ovocných destilátov za múrmi nemeckého kláštora v meste Lana.

  Krištáľovo čistá voda, optimálne dozreté ovocie na slnku, kontrolovaná fermentácia, perfektná hygiéna, dlhoročné skúsenosti a inovatívne technológie sú základnými predpokladmi pre celosvetový úspech značky PIRCHER.
 • (Slovak) BIO VERIVAL
  (Slovak) BIO VERIVAL Biopotraviny sú potraviny, vyrobené len zo surovín pochádzajúcich z ekologickej poľnohospodárskej výroby. Inými slovami, biopotraviny sú potraviny vyrábané bez použitia chemických prostriedkov. Biopotraviny môžu byť rastlinného alebo živočíšneho pôvodu. Každá biopotravina je vyrobená minimálne z 95% z bioproduktov, ktoré pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.

Sorry, this entry is only available in Slovak.